Produkty szkoleniowe Kalendarz szkoleń Gazeta Wydarzenia Metodyka

Zorganizuj wydarzenia z nami!

Zorganizuj z nami wydarzenie! Jesteśmy otwarci na współpracę. Prowadziliśmy hackathony, jamy, warsztaty w ramach festiwali, wykłady, gry integracyjne… Jesteśmy po prostu bardzo dobrzy w pracy z ludźmi.

01.

ZORGANIZUJ

wydarzenie z nami!

Organizujemy własne wydarzenia otwarte – The Great PLEO skills Design Thinking Adventure oraz Krakow Jams, ale z przyjemnością włączymy się w inne projekty. Mamy doświadczenie organizacji hackathonów, media labów, regularnie występujemy na konferencjach i festiwalach.

Jeśli chcesz zorganizować z nami otwarte wydarzenia, daj znać. Chętnie porozmawiamy o możliwym programie, naszym zaangażowaniu, promocji i pomyśle na całościowy program.

 

02.

Napisz do nas!

Zostaw swoje dane kontaktowe, skontaktujemy się w 24 godziny.

*Imię i nazwisko

*Numer telefonu

*E-mail

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PLEO skills Sp. z o.o. dla potrzeb kontaktu w sprawie oferowanych usług.

Daj nam znać, co chodzi Ci po głowie.

OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA NOWE PROJEKTYKUBA DANECKIPLEO skillsDESIGN THINKING, SERVICE DESIGN THINKING+48 794 967 917K.DANECKI@PLEOSKILLS.COMZADZWOŃ JUŻ TERAZ!
Dołącz do naszej społeczności!najnowsze szkolenia, wydarzenia, artykuły

free newsletter templates powered by FreshMail