Produkty szkoleniowe Kalendarz szkoleń Gazeta Wydarzenia Metodyka

Krakow Jams

Wydarzenie, w trakcie którego ponad 150 miast na świecie zbiera się, żeby w 48 godzin zaprojektować nowe produkty i usługi, które zmienią świat. Trzy razy w roku zbieramy kilkadziesiąt osób, żeby projektować, bawić się i poznawać nowych ludzi wykorzystując metodykę Design Thinking. 

01.

OPIS

 

Pierwszy Jam zorganizowaliśmy w 2012 roku. Od tego czasu regularnie dołączamy do trzech globalnych wydarzeń – Global Service Jam, Sustainability Jam i Government Jam, projektując nowe produkty i usługi, które mają na celu zmienić świat.

Każdy z Jamów ma specjalny, tajny temat, który ma służyć za inspirację dla setek zespołów projektowych na całym świecie. Czasami jest to zdanie, obraz, czasami dźwięk. Kolejny krok to obserwowanie, jak uczestnicy próbują określić problemy, a następnie je rozwiązać.

 

 

02.

DOŁĄCZ

DO NASZEGO WYDARZENIA

Jamy odbywają się trzy razy do roku – Global Service Jam na przełomie lutego i marca, Government Jam w połowie maja, Sustainability Jam pod koniec października. Jamy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego zawsze prowadzimy rekrutację – zależy nam na różnorodnych zespołach, łączeniu kompetencji, uzupełnianiu doświadczeń.

Chcemy, żeby Jamy były wyjątkowe, dlatego zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. Potrzebujemy osób, które nigdy nie miały do czynienia z projektowaniem i zawodowych projektantów, drwali i księgowych, prezesów i studentów. Pokazujemy, jak połączyć siły, żeby pracować kreatywnie.

03.

ZORGANIZUJ

JAM Z NAMI

Każdy Jam to pole do eksperymentów. Chcesz dołączyć jako partner, sponsor, patron medialny? Masz dostęp do zamkniętego basenu, piętra w luksusowym biurowcu, sceny w teatrze i uważasz, że to dobre miejsce na Jam? Daj nam znać, możemy jammować wspólnie!

 

 

Dołącz do naszej społeczności!najnowsze szkolenia, wydarzenia, artykuły

free newsletter templates powered by FreshMail